Kredyty hipoteczne

Kredyty mieszkaniowe.

Kredytobiorca zdecydował się na kredyt hipoteczny w wysokości 250 000 złotych. Chce go rozłożyć na okres 30 lat. Sprawdzimy ile będzie go kosztowało takie zobowiązanie w ING Banku Śląskim, w Banku Millennium oraz w Alior Banku. Oferty są obecnie najlepszymi propozycjami na rynku.

Kredyt mieszkaniowy w ING Banku Śląskim.

Kredyt mieszkaniowy w ING Banku Śląskim możemy zaciągnąć na maksymalny okres spłaty równy 30 lat. Oprocentowanie nominalne naszego kredytu będzie w wysokości 3,43% w skali roku. Prowizja dla banku będzie w wysokości 1,15% kwoty pożyczki. RRSO wynosi tutaj 3,57% w skali roku. Każda z rat kredytu będzie po 1 111 złotych. Całkowity koszt kredytu będzie w wysokości 153 007 złotych, z czego tytułem spłaconych odsetek poniesiemy koszt w wysokości 150 132 złotych. Stawka WIBOR 3M jest w wysokości 1,72%. Co do wkładu własnego w tym banku stanowi on 10% kwoty pożyczki. Polisa na życie jest wymagana przez bank i wynosi 0,30% kwoty kredytu. Kredytu nie trzeba ubezpieczać.

Kredyt hipoteczny w Banku Millennium.

Kredyt hipoteczny jaki oferuje Bank Millennium to zobowiązanie jakie można rozłożyć na maksymalny okres spłaty wynoszący trzydzieści lat. Oprocentowany jest nominalnie na 3,54% w skali roku, a stawka RRSO równa jest 3,60% w skali roku. Jaki widać oprocentowanie nominalne i rzeczywiste są w bardzo podobnej wysokości. Dla kwoty kredytu 250 000 złotych na 30 at każda z rat miesięcznych będzie po 1 128 złotych. Całkowity koszt kredytu jaki poniesie kredytobiorca będzie w wysokości 156 153 złotych i w całości będzie to całkowita kwota spłacanych odsetek. Stawka WIBOR 6M wynosi 1,79%. Bank nie wymaga wniesienie minimalnego wkładu własnego, ani też nie ma konieczności ubezpieczenia kredytu, ani wykupu polisy na życie.

Kredyt hipoteczny w Alior Banku.

Decydując się na kredyt hipoteczny w Alior Banku mamy możliwość rozłożenia go na maksymalny okres trzydziestu lat. Oprocentowanie nominalne tego zobowiązania wynosi w skali roku 3,61%, zaś rzeczywiste jest równe niewiele więcej bo 3,67% w skali roku. Bank rezygnuje z naliczenia prowizji za udzielenie nam kredytu co ma znaczenie, bo zmniejsza koszta związane z kredytem. Każda z rat kredytu będzie po 1 138 złotych. Całkowity koszt kredytu jaki poniesie kredytobiorca jest równy 159 687 złotych. Całkowita kwota spłacanych odsetek jest równoznaczny z całkowitym kosztem kredytu. Stawka WIBOR 3M wynosi 1,72%. Minimalny wkład własny nie jest tutaj wymagany co sprawia, że oferta jest bardziej atrakcyjna dla kredytobiorców.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.