Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy powinien być przemyślaną decyzją.

Decyzji o wzięciu kredytu gotówkowego nigdy nie powinno się podejmować pochopnie pod wpływem emocji. Powinna być to decyzja w pełni przemyślana, aby kredyt nie stał się dla nas najgorszą rzeczą na świecie. Powinno być nas na niego stać i powinniśmy mieć pewność, że go na czas spłacimy. Mniejsze sumy kredytu takiego do 20 tysięcy złotych cieszą się największą popularnością. Kredytobiorcy decydując sie na nie wiedzą, że uda im się je spłacić, a tak zdobyte pieniądze mogą pomóc w realizacji wielu ich planów i marzeń. Sprawdźmy dwie z popularniejszych ofert kredytów gotówkowych jakie obecnie można znaleźć na rynku. Przyjrzyjmy się dokładniej ofercie Mini ratki na dowolny cel oferowanej przez Bank Polski i kredytu mRaty jaki znajdziemy w ofercie mBanku.

Mini ratka na dowolny cel.

W Banku Polskim znajdziemy tak zwaną ofertę kredytu gotówkowego PKO- Mini ratka na dowolny cel. Oferta jest dosyć ciekawa. Jest to kredyt z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 7,99% w skali roku. Kredyt gotówkowy PKO to kredyt od jakiego bank naliczy sobie prowizję w wysokości takiej samej jak oprocentowanie, czyli 7,99%. Mini ratka na dowolny cel to kredyt w ramach którego możemy pożyczyć od tysiąca złotych do stu pięćdziesięciu tysięcy złotych. Nasze pożyczone pieniądze możemy oddać w ciągu jednego miesiąca lub w przeciągu 96 miesięcy. Nie jest wymagany od kredytobiorcy rachunek w tym banku, aby mógł skorzystać z oferty. Nie musimy mieć poręczyciela, ani też nie jest wymagana zgoda współmałżonka. Z tą zgodą jednak to już zależy od kredytobiorcy, czy uzna, że powinien jednak poinformować swojego współmałżonka, że zamierza wziąć kredyt. W wielu bankach wymagane jest oświadczenie o zarobkach, ale w tym przypadku nie musimy go przedstawiać w banku, aby ten przyznał nam kredyt. Dostępne wakacje kredytowe są jedną z zalet mini ratki na dowolny cel. Możliwa wcześniejsza spłata i możliwość negocjacji oprocentowania to kolejne zalety oferty jaką przygotował Bank Polski. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania w tym przypadku ma wartość 12,74%. Decydując się na kredyt na kwotę 20 tysięcy złotych, z rozłożeniem na 48 równych rat, każda z nich będzie miała wartość 527,17 złotych. Kredyt ten będzie nas kosztował 5304,11 złotych. Całkowita kwota do spłaty to suma 25.304,11 złotych.

Zobacz także:  Kredyt gotówkowy i jego ważne aspekty

mRaty w mBanku.

mBank proponuje nam kredyt mRaty z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 9% w skali roku i prowizją za udzielenie kredytu w wysokości 6% wartości kredytu jaki został przyznany. W ramach tej oferty możemy pożyczyć minimalnie tysiąc złotych, zaś maksymalna dostępna kwota kredytu to 20 tysięcy złotych. Jest to oferta skierowana do przeciętnych klientów, ze średnią zdolnością kredytową. Nasz kredyt możemy rozłożyć maksymalnie na 48 rat. Nie trzeba zakładać rachunku, aby wziąć ten kredyt. Nie musimy szukać poręczyciela, ani też prosić współmałżonka o zgodę na wzięcie kredytu. Trzeba jednak przedstawić w banku oświadczenie o naszych zarobkach, aby bank mógł wyliczyć naszą zdolność kredytową. Wakacje kredytowe w ramach tej oferty nie są dostępne. Oprocentowanie kredytu można negocjować, jak również można ten kredyt spłacić przed czasem. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania nie jest bardzo wysoka i ma wartość 12,78%. Maksymalna kwota pożyczki to dwadzieścia tysięcy złotych. Decydując się na taką sumę i rozkładając ją na maksymalny okres kredytowania w wysokości 48 miesięcy, każda z rat wyniesie nas 527,56 złotych. Dla osób, które pracują taka wysokość rat nie będzie stanowiła problemu, a pożyczone pieniądze mogą nam się przydać na wiele różnych rzeczy. Tym samym całkowita kwota do spłaty będzie równa 25323,02 złotych.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.