Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy 500 złotych na 3 miesiące.

Pożyczka zimowa 0% w Alior Banku.

Sprawdzimy najlepsze oferty kredytu gotówkowego na kwotę 500 złotych, z okresem kredytowania wynoszącym 3 miesiące. Zobaczymy ile dany kredyt będzie nas kosztował w poszczególnych bankach. Oferta numer jeden to pożyczka zimowa 0% jaką oferuje Alior Bank. RRSO dla naszej kwoty kredytu będzie w wysokości 7,13% w skali roku, zaś oprocentowanie nominalne będzie w wysokości 6,90% w skali roku. Jak łatwo się domyślić jest to kredyt gotówkowy w przypadku, którego prowizja dla banku za jego udzielenie równa jest 0%. Znacznie zmniejsza to koszta jakie są związane z kredytowaniem. Bank wyliczył nam raty miesięczne w wysokości 168,59 złotych każda, a koszt całkowity jaki wygeneruje nam kredyt gotówkowy w tym banku będzie w wysokości 5,76 złotych.

Pożyczka ekspresowa na dowolny cel w Banku Pekao.

Druga z ofert jaką warto sprawdzić jest pożyczka ekspresowa na dowolny cel oferowana przez Bank Pekao. RRSO w przypadku zobowiązania wziętego w tym banku dla kwoty kredytu 500 złotych z okresem spłaty trzy miesiące będzie w wysokości 48,95% w skali roku, a oprocentowanie nominalne będzie równe 9,99%. Do kosztów jakie związane są z kredytowaniem należy doliczyć prowizją dla banku, która tutaj wynosi 4,99% kwoty pożyczki. Bank wyliczył nam raty miesięczne po 169,45 złotych każda, co daje nam koszt całkowity kredytu gotówkowego w wysokości 33,30 złotych. w porównaniu do pożyczki zimowej w Alior Banku ten kredyt będzie nas kosztował ponad pięć razy więcej.

Pożyczka przez internet w Eurobanku.

Numer trzy zajmuje pożyczka przez internet jaką oferuje Eurobank.

RRSO będzie mieć tutaj wysokość 115,14% w skali roku, zaś oprocentowanie nominalne będzie równe 9,99% w skali roku. Bank tytułem prowizji za udzielenie zobowiązania naliczy nam 11,60% pożyczonej kwoty. Raty miesięczne będą po 189,11 złotych każda, a kredyt będzie nas kosztował 67,32 złotych. W porównaniu do oferty pożyczki ekspresowej na dowolny cel oferowanej przez Bank Pekao, ten kredyt będzie nas kosztował ponad dwa razy tyle. Porównując ze sobą te trzy oferty kredytów gotówkowych od razu widać, że najtańszym rozwiązaniem jest pożyczka zimowa oferowana przez Alior Bank. Różnica kosztów całkowitych kredytu w porównaniu do dwóch kolejnych ofert jest bardzo duża. Warto sprawdzać wcześniej ile kosztuje dany kredyt, aby nie mieć takiej niespodzianki, że w innym banku mogliśmy zapłacić za udzielenie zobowiązania znacznie mniej. Wiele osób tego nie sprawdza i przepłaca bardzo często za zobowiązanie na jakie się zdecydowali.

Zobacz także:  Zmienne oprocentowanie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.