Wednesday, March 28, 2018

Najlepsze lokaty roczne.

Lokata powitalna jaką oferuje Deutsche Bank, jest lokatą roczną. Można ją założyć wpłacając na nią od minimum 20 000 złotych do maksymalnie 100 000 złotych. Oprocentowanie jakie można uzyskać na tej lokacie wynosi 3% w skali roku. Bank przygotował tą ofertę dla tych klientów, którzy założą w banku konto osobiste dbNET Premium. Już po trzydziestu dniach od założenia w banku konta można założyć również lokatę. Jeden klient ma możliwość założenia aż pięciu takich lokat, ale łączna ich suma nie może przekroczyć 100 tysięcy złotych. EKOlokata Plus w BOŚ Banku to kolejna z ofert lokat na 12 miesięcy. Do jej założenia potrzebna nam będzie minimalna kwota 1 000 złotych. Oprocentowanie na jakie możemy liczyć wybierając tą ofertę wynosi 2,5% w skali roku. Oprocentowanie średnie wynosi 2%, ale można je zwiększyć, jeżeli w każdym miesiącu, kiedy będzie trwać lokata znajdzie się na naszym koncie osobistym co najmniej 10% kwoty wpłaconej na tą lokatę. Dodatkowo klient musi co miesiąc dokonywać transakcje kartą na co najmniej 300 złotych.

energoLokata 12M jest ofertą przygotowaną przez neoBank. Klient decydujący się na tą lokatę otrzymuje oprocentowanie w wysokości 2,30% w skali roku. Na 1 rok trwania lokaty można wpłacić od 1000 złotych do 1 000 000 złotych. Warunkiem skorzystania z oferty jest założenie rachunku technicznego w banku lub konta osobistego. Bez co najmniej jednego z nich oferta nie jest dostępna. Lokata Cloud w Idea Banku to kolejna z ofert lokat rocznych. Oprocentowanie na tej lokacie może wynosić maksymalnie 2,18% w skali roku. Minimalna kwota potrzebna do założenia lokaty wynosi 500 złotych co pozwala każdemu na skorzystanie z niej. Można ulokować swoje niewielkie oszczędności, powiększyć ich ilość i ochronić je przed wpływem inflacji. Kwota maksymalna na tej lokacie wynosi 1 milion złotych. Jest bardzo duża, co pozwala na założenie lokaty również biznesmenom. Oprocentowanie nominalne tej lokaty rocznej wynosi 2,4% w skali roku. Z oferty mogą skorzystać klienci, posiadający w Idea Banku, tak zwane konto idealne. To właśnie z tego konta musi być zasilenie lokaty. Lokata NR 1 PLUS w Idea Banku jest lokatę jaką można założyć na rok, ale również na okres 118 i 14 miesięcy. Oprocentowanie na lokacie wynosi 2,05%w skali roku. Zakres kwot to przedział od 500 do 1 000 000 złotych. Oferta przeznaczona jest dla posiadaczy w Banku konta idealnego. Jest to warunek niezbędny jaki trzeba spełnić, aby móc skorzystać z tej oferty depozytu. Jest to lokata z dużym zakresem kwot, dzięki czemu wiele osób ma możliwość z niej skorzystać.

Thursday, February 8, 2018

Deutsche Bank i jego oferta kredytu gotówkowego.

DB kredyt gotówkowy w Deutsche Banku.

Pożyczając w Deutsche Banku kwotę 50 000 złotych na okres 72 miesięcy, koszt jaki poniesiemy z tytułu tego zobowiązania będzie równy 21928 złotych. Co miesiąc będziemy spłacać raty w wysokości 999 złotych. W ramach oferty można pożyczyć od 1 000 złotych do maksymalnie 200 000 złotych. Okres kredytowania w Deutsche Banku wynosi od 6 miesięcy do maksymalnie 120 miesięcy, co pozwala na dopasowanie ilości rat w taki sposób, aby zobowiązanie nie zrujnowało bardzo naszego miesięcznego budżetu. Deutsche Bank i jego oferta db kredytu gotówkowego zajmują bardzo wysokie miejsca w internetowych rankingach najlepszych zobowiązań kredytowych. Wiele z tych rankingów dla konkretnych kwot zobowiązania Deutsche Bank wygrywa znaczącą przewagą nad innymi bankami. Zobowiązanie to ma zmienne oprocentowanie nominalne, które wynosi od 7% do 9% skali roku. Wysokość prowizji jaka jest naliczana za przyznanie kredytu ustalana jest indywidualnie i wynosi od 3,5% do 10% kwoty jaka została pożyczona, ulicaFinansowa.pl pomoże Ci szybko i sprawnie wyliczyć koszt takiego kredytu.

Koszta związane z kredytowaniem w Deutsche Banku.

Jednym z kosztów dodatkowych jaki trzeba zapłacić jest opłata przygotowawcza, która tutaj wynosi sporo, bo aż 1400 złotych. Nie musimy dokupować dodatkowych produktów, aby móc skorzystać z tej oferty. Rachunek do spłaty kredytu jest bezpłatny, a za spłatę zobowiązania przed czasem bank nie naliczy nam żadnej prowizji. Zapłacimy za to za prolongatę spłat kredytu w wysokości 0,5% kwoty raty lub kredytu. Za każdą zmianę systemu spłat kredytu zapłacimy 1% kwoty jaka jeszcze została nam do spłacenia. Monit natomiast będzie nas kosztował zawsze 50 złotych. W większości przypadków bank nie wymaga zaświadczenia o zarobkach jeżeli jest to zobowiązanie na małą kwotę, a kredytobiorca wykonuje jeden z takich wolnych zawodów jak lekarz, architekt, księgowy, weterynarz, czy też należy do służb mundurowych. Bank akceptuje umowy o pracę, umowy na okres próbny, dochody osiągane z działalności gospodarczej i z gospodarstwa rolnego jak również niemieckie umowy o pracę. Są to podstawowe źródła z jakich kredytobiorca może osiągać dochód, a jakie są akceptowane przez ten bank.

Jakie wady, a jakie zalety ma db kredyt gotówkowy?

DB kredyt gotówkowy jest bardzo ciekawą propozycją, która cieszy się spora popularnością wśród klientów. Mając umowę o pracę z dobrym dochodem miesięcznych można otrzymać db kredyt konsumpcyjny na naprawdę bardzo dobrych warunkach. Jest to bank w jakim można pożyczyć naprawdę bardzo dużo w stosunku do ofert w innych bankach. Okres kredytowania również jest bardzo szeroki i łatwo dopasować ilość rat do swoich możliwości finansowych. Największym minusem db kredytu gotówkowego w Deutsche Banku jest konieczność zapłacenia opłaty przygotowawczej, która jest dosyć wysoka. Mając niskie dochody miesięcznie ciężko jest otrzymać ten kredyt, a dla wielu będzie on po prostu nieosiągalny. W przypadku, kiedy 60% naszych dochodów przekraczają miesięczne zobowiązania również może być ciężko otrzymać db kredyt. Z pewnością bank będzie chciał od nas dodatkowych zaświadczeń. Jak widać oferta jest bardzo przystępna, a zobowiązania nie generują bardzo wysokich kosztów, ale jednocześnie jest to zobowiązanie jakie ma pewne ograniczenia. Mając odpowiednie dochody miesięczne można pozyskać kredyt gotówkowy na dogodnych warunkach, jaki spłacimy w takim okresie kredytowania jaki będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem. DB kredyt gotówkowy to oferta dobra pod wieloma względami, ale jeżeli kredytobiorca spełni wszystkie wymagania jakie postawi mu Deutsche Bank.