Tuesday, June 6, 2017

Najtańszy kredyt w rankingu – sprawdzamy dokładnie ofertę Paribas Banku

Ranking kredytów gotówkowych jest cenną bazą podstawowych danych o konkretnych produktach finansowych. Są to jednak często tylko wybiórcze informacje i warto zawsze dowiedzieć się czegoś więcej o potencjalnym zadłużeniu. Jeżeli naszą uwagę zwrócił najtańszy kredyt w rankingu, bez problemu możemy dowiedzieć się na jego temat wiele istotnych rzeczy. W dzisiejszym artykule przybliżymy Państwu lidera wrześniowego rankingu najtańszych kredytów czyli Kredyt gotówkowy dostępny w BNP Paribas Banku.

Zanim wybierzesz kredyt

Przed podpisaniem umowy upewnijmy się, że jest ona dla nas w pełni satysfakcjonująca i nie sprawi nam żadnych problemów. Wiele osób, chcąc uzyskać jak najszybszy dostęp do dodatkowych środków lekceważy dokładne czytanie warunków spłaty, co może powodować bardzo niekorzystne sytuacje min. związane z niemożliwością uregulowania miesięcznych rat. Takie zaniedbanie z pewnością będzie dla nas uciążliwe w przyszłości i skutecznie zniechęci nas do korzystania z pomocy finansowej zarówno w firmach pożyczkowych jak i bankach.

Kredyt gotówkowy Nr 1.

Niskie oprocentowanie oraz minimum opłat około kredytowych stawiają zadłużenie w Paribas na pierwszym miejscu. Już od dłuższego czasu jest to zobowiązanie, które nie znika z czołówki rankingów kredytów. Konkurencja na Polskim rynku jest obecnie bardzo duża i jako kredytobiorcy mamy szeroki wybór, wśród pożyczek, oraz kredytów. Banki starają się uatrakcyjniać swoje oferty, przyciągając do swoich oddziałów nowych klientów, szukających pomocy finansowej.

Najtańszy kredyt w rankingu, zapewnia nam niskie oprocentowanie, minimum formalności, długi okres kredytowania i szybką decyzję kredytową. Poniżej wyróżniamy najważniejsze cechy tego zadłużenia, które zainteresują wszystkich chętnych:

  • Bardzo niskie oprocentowanie 8,90%.
  • Brak prowizji.
  • Najniższe RRSO zadłużenia 11,60% - dzięki czemu określimy całkowity koszt kredytu gotówkowego.
  • Maksymalna kwota zadłużenia to 150 000. Bank ustala jednak najwyższą wartość dla każdego klienta biorąc pod uwagę jego zdolność kredytową.
  • Długi okres kredytowania, który można dostosować do własnych potrzeb. Spłata rozłożona nawet na 7 lat.
  • Równe raty przez cały okres kredytowania.
  • Możliwość spłaty zadłużenia przed wyznaczonym terminem.
  • Bank wymaga od kredytobiorcy zaświadczenia o otrzymywanych, stałych dochodach.
  • Bez konieczności zakładania rachunku osobistego w BNP Paribas.

Promocja dla wymagających

Klienci, którzy posiadają konto osobiste w instytucji, a ich zadłużenie jest w kwocie przynajmniej 20 000 złotych, mogą skorzystać z Gwarancji najniższego kosztu kredytu. Oznacza to, że w przypadku gdy inna instytucja zapewni nas o tańszym zadłużeniu Paribas Bank zmieni swoje warunki i udostępni nam najtańszy z kredytów na dowolny cel. Promocja trwa już od wiosny bieżącego roku i jest aktualna do odwołania.